Czas realizacji zamówień

Czas realizacji jest czasem kompletowania zamówienia oraz wydania go dla dostawcy celem dostarczenia przedmiotów zatwierdzonych w Koszyku na wskazany przez Klienta adres do dostawy; czas Realizacji Zamówienia nie obejmuje czasu dostawy. Czas realizacji wynosi do 1 (jeden) Dzień Roboczy.

Czas realizacji Zamówienia rozpoczyna się po: uiszczeniu płatności przy odbiorze produktów tj. po zawarciu Umowy Sprzedaży; po zaksięgowaniu wpłaty przez Sprzedawcę (w przypadku przelewu bankowego); po otrzymaniu przez Sprzedawcę potwierdzenia od operatora płatności (w przypadku płatności PayU).

Czas dostarczenia Zamówienia liczony jest od momentu skompletowania i nadania Zamówienia przez Sprzedawcę rozumiany jako moment zakończenia Czasu Realizacji Zamówienia. Dostarczenie Zamówienia odbywa się za pomocą firmy kurierskiej. Czas dostarczenia Zamówienia na terenie Rzeczpospolitej Polski trwa maksymalnie do 5 (pięciu) Dni Roboczych.
 
Pragniemy zaznaczyć, iż Czas Realizacji oraz Czas dostarczenia Zamówienia jest realizowany niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia i płatności od Klienta i z uprzejmością informujemy, że towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności, przy czym większość paczek trafia do naszych Klientów już na drugi dzień od wysłania.
 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl