Szkolenia

 Proces ciągłego uczenia się i doskonalenia umiejętności towarzyszył nam na każdym kroku naszego rozwoju. Na przestrzeni lat zdobywaliśmy doświadczenie w branży kawowej oraz w branży hospitality i mieliśmy przyjemność szkolić personel restauracji, kawiarni oraz klientów indywidualnych. Dzięki temu dogłębnie analizujemy potrzeby naszych klientów w sposób bardzo indywidualny i jesteśmy w stanie zaprojektować szkolenia ściśle dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Jeśli jesteś domowym entuzjastą kawy i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób zaparzyć świetną kawę w domu i chciałbyś pogłębić zakres swojej wiedzy w tematyce kawy, skontaktuj się z nami, a wspólnie dopasujemy trening specjalnie dla Ciebie!

Jeśli Wasza firma jest zainteresowana szkoleniami dla pracowników sugerujemy, abyście się z nami skontaktowali w celu omówienia Waszych potrzeb i wszelkich szczegółów. Podczas rozmów dowiecie się, jaka forma szkolenia przyniesie dla Waszej firmy najlepsze korzyści oraz który zakres szkolenia rozwinie najlepiej umiejętności Waszych pracowników, co w efekcie wpłynie na zadowolenie Waszych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl